Als branchevereniging voor geo-bedrijven staat GeoBusiness Nederland voor het succes van haar leden door het vergroten van het marktvolume en het verbeteren van de marktwerking in de geo-informatiesector.
Geo in Business ook in 2010!
Vanwege positieve reacties op het themagerichte blad ‘Geo in Business’ dat GeoBusiness in samenwerking met VBK uitbrengt, heeft GeoBusiness besloten dit initiatief in 2010 te continueren.

Dit jaar worden opnieuw vier magazines uitgegeven, ditmaal rondom de thema’s Overheid, Openbare ruimte, Infrastructuur en Beroepen- en bedrijvenpromotie voor carrièredagen. De verspreiding van deze themanummers vindt plaats via de evenementen Overheid en ICT, de Beheerdagen Openbare Ruimte, Infratech 2011, en carrière-events van Go Geo.

In de magazines staan verbreding en verdieping van het gebruik van geo-informatie centraal, rondom thema’s die belangrijk zijn voor de marktontwikkeling. Deels nieuwe markten, deels verdieping van bestaande markten.

GeoBusiness Nederland wenst u wederom ook in 2010 veel leesplezier! Hopelijk helpt dit magazine u in het onder de aandacht brengen van geo bij uw klanten en relaties!

Geo in Business is een uitgave van VBK.