


Hoe we als geo-studenten en jong professionals impact kunnen maken
Jong GeoBusiness Nederland en Jong GIN nodigen je uit voor een inspirerende bijeenkomst over het gebruik van geodata voor de leefomgeving. Tijdens deze sessie krijg je de kans om je kennis te verdiepen, je netwerk uit te breiden en inzicht te krijgen in de nieuwste ontwikkelingen binnen de geo-sector.
We zullen verkennen hoe geodata op innovatieve manieren kan worden ingezet om de leefomgeving te verbeteren en te verduurzamen. Ontdek hoe we met ons vakgebied een maatschappelijke impact kunnen maken en een positieve bijdrage kunnen leveren aan de wereld om ons heen.
De sessie wordt afgesloten met een netwerkborrel, waar je in een informele setting verder kunt praten met studenten en jongprofessionals uit de geo-sector. Binnenkort maken we de eerste sprekers bekend! Heb je interesse en wil je alvast je agenda reserveren? Het inhoudelijke programma begint om 15.00 uur en we beginnen rond 17.00 uur aan de borrel.

































































