Image
01 oktober 2020

Vanuit GeoBusiness NL zoeken wij met onze leden continue naar nieuwe toepassingen voor onze producten en dienstverlening met geo-technologie en data. Wij richten ons hierbij op nieuwe markten en maatschappelijke thema's. In deze zoektocht zoeken wij ook de samenwerking met andere brancheorganisaties, koepels en kennisinstituten.

Deltares is een onafhankelijk instituut voor toegepast onderzoek op het gebied van water en ondergrond. Samen met Deltares onderzoeken wij momenteel mogelijkheden tot samenwerking met een wederzijds voordeel. Belangrijke thema's zijn bodem en grondwateronderzoek, geo-engineering en duurzame ontwikkelingen op het gebied van milieu en ecosystemen.

Deltares heeft ons ook gevraagd om onze leden te wijzen op de mogelijkheid en aanbod voor een 1-daags Technologie Consult,  waarbij een Deltares-expert zich kosteloos over de technologische vraag van een MKB ondernemer buigt. 

Alle informatie over dit aanbod kunt je lezen op de website van Deltares.

Deltares Tech Consult