Image
27 september 2016

De derde Geo-Panel Monitor 2016 van GeoBusiness Nederland is vandaag gestart.

Alle hoofdcontactpersonen van lid-bedrijven ontvangen vandaag een mail met de link naar de vragen van de Geo Panel Monitor 2016. Het gaat om de derde meting van 2016. Je hebt tot en met woensdag 12 oktober 2016 de tijd om deel te nemen:


Dit jaar gaan we 4 keer meten. Wij roepen alle leden op om deel te nemen zodat trends in de geo-branche zo goed mogelijk zichtbaar worden. Het is ook mogelijk een collega de vragen te laten beantwoorden. Het onderzoek wordt weer uitgevoerd door Totta Research en kost je maar 5 minuten.

GeoBusiness Nederland wil weten hoe de markt ervoor staat en wat de ontwikkelingen en trends in de geo-branche zijn. Samengevat gaat het om het: ‘ondernemers sentiment’.

De resultaten van voorgaande metingen vindt u in deze Infographics:
Infographics van de Geo-Panel Monitor



Wie: Alle hoofdcontactpersonen van lidbedrijven worden aangeschreven en gevraagd mee te doen. Om een goed beeld te krijgen is het van belang dat elk lidbedrijf mee doet.

Wat en hoe: De Panel Monitor bestaat uit ca. 20 vragen die in ongeveer 5 minuten beantwoord kunnen worden. De meting is anoniem en er wordt niet naar cijfers gevraagd. De resultaten worden de tweede helft van oktober 2016 gepubliceerd.